Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum w Poznaniu, szkola polsko-angielska

OVERVIEW

The site szkolapol-ang.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have examined zero pages within the web site szkolapol-ang.pl and found five websites referencing szkolapol-ang.pl. We have acquired one public communication platforms retained by szkolapol-ang.pl.

SZKOLAPOL-ANG.PL TRAFFIC

The site szkolapol-ang.pl is seeing diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for szkolapol-ang.pl

Traffic ranking (by month) for szkolapol-ang.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolapol-ang.pl

WHAT DOES SZKOLAPOL-ANG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolapol-ang.pl Mobile Screenshot of szkolapol-ang.pl Tablet Screenshot of szkolapol-ang.pl

SZKOLAPOL-ANG.PL SERVER

We revealed that the main page on szkolapol-ang.pl took one thousand three hundred and forty-four milliseconds to load. Our parsers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider szkolapol-ang.pl not secure.
79.96.94.94

SERVER OS

We discovered that szkolapol-ang.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

Polsko-Angielskie Prywatne Gimnazjum w Poznaniu, szkola polsko-angielska

PARSED CONTENT

The site had the following on the web site, "Jak pomóc dziecku w nauce języka angielskiego." We noticed that the web site said " FERIE I DNI WOLNE 20152016." It also stated " Święta Bożego Narodzenia - 23. Święto Trzech Króli - 06." The header had szkoła polsko-angielska as the highest ranking keyword. This keyword was followed by szkoła dwujęzyczna, szkoła angielska, and szkoła prywatna which isn't as urgent as szkoła polsko-angielska. The other words the site uses is gimnazjum w Poznaniu.

ANALYZE MORE BUSINESSES

ZSTiL in Czechowice-Dziedzice POLAND

Saturday, April 01, 2006. Saturday, January 28, 2006. We are Slawek and Luka. We are the students of The Stanislaw Staszic Secondary School in Czechowice-Dziedzice. There are 27 students in my class. This is page OUR TOWN.

ZSTiL in CZECHOWICE-DZIEDZICE

Thursday, September 14, 2006. We are Slawek and Luka. We are the students of The Stanislaw Staszic Secondary School in Czechowice-Dziedzice. There are 27 students in my class. We are happy to be a part of this project. We are looking forward to meeting you.

Projekt Wędrówki z bocianem - klasa I A

Piątek, 13 listopada 2009. Opowiedzieć o naszych spotkaniach z bocianami,. Odpowiedzieć na bociankowe pytanie,. Odszukać na mapie małopolskę i krótko ją opisać,. Prawa noga bociana jest z kilku kości zbudowana. To my, przy pracy.

Projekt Wędrówki z bocianem - klasa II B

Sobota, 27 marca 2010. Razem z bocianem szukamy WIOSNY. Razem z naszym szkolnym bociankiem udaliśmy się na spacer. Wszyscy znaleźli chociaż jeden zwiastun wiosny. Frydery Franciszek Chopin, jest jednym z najbardziej znanych Polaków na świecie. Jest również związany z Warszawą. To tutaj spędził swoje młodzieńcze lata.

Projekt Wędrówki z bocianem - klasa III B

Sobota, 27 marca 2010. Bocianek i klasa 3B życzy Wam. Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy. Dzisiaj udało nam się wyjaśnić pochodzenie nazwy tego miasta. Obecnie na mapach Polski z łatwością odszukamy miasto POZNAŃ. Poznań, ulica po ulicy. Poniedziałek, 25 stycznia 2010. Poznań położony jest nad Wartą. Jest to stolica historycznej Wielkopolski. Ratusz z końca XIII wieku. Kościół Fara z XVII wieku.